Dodany: 2012-08-20 12:23:41

 

Czym jest rozdzielność majątkowaWiele razy zdarza się tak, jak twierdzi notariusz Katowice, że młodzi ludzie poznają się, zakochują, jednak nie do końca chcą łączyć ze sobą swoje majątki, które mają przed ślubem. Dlatego też, dla takich osób istnieje możliwość złożenia tak zwanej rozdzielności majątkowej.

 

Taka rozdzielność majątkowa to sposób na to, by zachować to, co każdy wnosi do małżeństwa. Mowa o materialnych kwestiach, które często liczą się dla małżonków. Taka rozdzielność majątkowa – jak twierdzi notariusz Katowice to również coś, w rodzaju sposobu na zachowanie ostrożności w przypadku, kiedy jedno z małżonków prowadzi interesy, które później mogłyby odbić się na majątku drugiej osoby.

 

Dlatego też dla bezpieczeństwa wprowadza się często taką rozdzielność majątkową. Na taką rozdzielność majątkową trzeba mieć jednak dokument, który będzie potwierdzony przez osobne, która ma do tego uprawnienia. Taką osobą jest notariusz Katowice. Notariusz Katowice, podobnie jak inny tego typu prawnicy, ma za zadanie nie tylko podpisać dokument, ale i sprawdzić jego część merytoryczną..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest rozdzielność majątkowa
Nick: