Dodany: 2010-11-24 11:48:09

Niezbędne wykształcenieJak już mówiłem, nie jest łatwo zostać prawnikiem. Co prawda zawód ten jest teraz w modzie, to nie znaczy, że po ukończeniu studiów zostaniecie prawnikami. Niestety, potrzebny jest jeszcze test prawniczy, który kolokwialnie mówiąc oblewa większość aplikantów.

 

Co trzeba zrobić, żeby zostać radca prawny szczecin lub adwokat częstochowa?. Jeśli stwierdzimy, że bardzo nas to interesuje, musimy zdać na maturze przede wszystkji WOS. I to najlepiej na poziomie rozszerzonym. Kolejny przedmiot rozszerzony, który powinniśmy wybrać to Historia. Dlatego też, polecamy to tylko zapalonym humanistom. Jeśli uda nam się zdać maturę dość dobrze, musimy pomyśleć o dobrych studiach.

 

Dlaczego dobrych? Jak mówiłem studia prawnicze są w modzie, więc teraz bardzo dużo osób kończy ten kierunek, a co za tym idzie jest duża konkurencja – dodaje radca prawny szczecin. Do najlepszych uczelni należą Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Uniwersytet Jagieloński Uniwersytet Warszawski. Gdy dostaniemy się i zasiądziemy w szkolną ławkę, musimy wziąć się do ostrej nauki, bo tej nie będzie, szczególnie w pierwszych latach mało.Wszystkim, przyszłym prawnikom radca prawny  olsztyn życzy powodzenia. Nie będzie Wam łatwo.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Niezbędne wykształcenie
Nick: