Dodany: 2012-08-20 12:32:44

 

Jak działa pełnomocnictwoJeśli nie jesteśmy w stanie sami zarządzać naszym majątkiem, bądź też nie chcemy tego robić, mamy prawo wystawić pełnomocnictwo w tej sprawie dla wybranej przez nas osoby. notariusz Olsztyn – jest wynajmowany do tego, by takie pełnomocnictwo poświadczyć, a więc stwierdzić jego ważność wobec prawa.

 

Notariusz Olsztyn za pełnomocnictwo uważa dokument, który nie tylko wyraża to, czego chce osoba zlecająca pełnomocnictwo, ale i chęć osoby, która to pełnomocnictwo i związane z tym obowiązki przyjmuje. Notariusz Olsztyn za pełne pełnomocnictwo uważa to, które nie tylko jest poświadczone, ale również prawidłowo sformułowane.

 

Takie sformułowanie należny więc skonsultować z prawnikiem, bazi osobą jak notariusz Katowice właśnie. Pełnomocnicy to osoby, które reprezentują nas w naszych interesach i podpisują się z naszym pełnomocnictwem pod dokumentami, pod którymi my powinniśmy się podpisywać. Są to między innymi umowy, wnioski, czy raporty, które powinniśmy sygnować. Pełnomocnictwo to dokument o ograniczonej dacie ważności, należy je – jeśli zachodzi taka potrzeba – przedłużać. Tesli nie będzie ono przedłużane, nie można się nim posługiwać..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak działa pełnomocnictwo
Nick: