Dodany: 2012-08-20 12:26:57

 

Kto i jak zarządza majątkiem małoletniegoW naszym polskim prawie wciąż jest wiele niewyjaśnionych kwestii, które dotyczą nie tylko spadków, ale i dziedziczenia przez bliskich. To właśnie dlatego wciąż dla większości z nas nie jest jasne, jakie mamy prawa, kiedy otrzymujemy spadek czy darowiznę.

 

Jednym z elementów, który również jest niejasny w prawie spadkowym jest kwestia majątku osoby małoletniej. Zdaniem osób na co dzień zajmujących się takimi sprawami, jak notariusz Katowice – sprawa jest wyjątkowo jasne. Takimi sprawami, jak majątek małoletniego, do czasu nie osiągnięcia przez niego pełnoletności – zajmuje się jego najbliższa rodzina, a konkretnie opiekunowie bądź rodzice.

 

Notariusz Katowice to osoba, która często wystawa zaświadczenia o pełnomocnictwie w przypadkach małoletnich, którzy osiągają już pewne dochody. Najczęściej – dzieje się tak w przypadku gwiazd. Notariusz Katowice poświadcza wtedy, że taka chęć ze strony małoletniego byłą również, by jego majątkiem zajmowali się jego rodzice. Notariusz Katowice twierdzi, że w naszym kraju nie ma problemu z tego typu przepisami i zazwyczaj same się regulują..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kto i jak zarządza majątkiem małoletniego
Nick: