Dodany: 2010-11-24 12:07:22

Dochodzenie wierzytelnościRadca prawny olsztyn oferuje nam wiele rodzajów usług. Jedną z takich usług jest pomoc w dochodzeniu wierzytelności. Niestety natłok pracy w dzisiejszych czasach skutkuje niedopatrzeniami ze strony różnych osób.

 

Firmy często narzekają na swoich kontrahentów, którzy niejednokrotnie spóźniają się z zapłatą, za zrobioną pracę lub usługi – przekonuje radca prawny szczecin. W takich sytuacjach musimy pomóc – dodaje. Dla przykładu taka malutka firma budowlana, dla której podpisanie kontraktu to ogromny sukces, może nawet zostać zlikwidowana, kiedy kontrahent nie wypłaci na czas pieniędzy. Najczęściej spotykanymi tekstami, jaki możemy usłyszeć przez słuchawkę telefonu to – „zapłacimy już jutro, wysłaliśmy przelew, księgowa właśnie jest na urlopie” – to niestety, przykra szara codzienność – martwi się radca prawny szczecin i prawnik częstochowa. W takim przypadku najważniejsza jest dobra umowa.

 

Zwracajcie na nią uwagę. Umowa powinna zawierać jasno określone zobowiązania obu stron, ale także – a może przede wszystkim termin płatności. Wtedy będziemy mogli dociekać się swoich praw i wysokiego odszkodowania. Co zrobić, gdy kontrahent nie chce oddać nam zaległych pieniędzy?. Możemy sprzedać wierzenia i wtedy szybko odzyskamy nasze pieniądze..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dochodzenie wierzytelności
Nick: